Quad / ATV of Buggy UTV, supboarding, tarzan swing, zipline, pijl en boog en meer….
Ervaar de leukste en meest opwindende dagtour van Suriname!
Vandaag nemen we u mee naar Parabello, een waar paradijs voor avonturiers. Onze reis begint om 8.30 uur wanneer we u ophalen bij ‘t Vat. Bij aankomst in Parabello krijgt u de kans om u te installeren, te genieten van spelletjes die het oord te bieden heeft, ontspanning en natuurlijk een gezonde dosis adrenaline gedurende de dag.
Deze dagvullende tour omvat verschillende activiteiten in Parabello, te beginnen met een opwindend avontuur op de Quad / ATV of Buggy / UTV. Onze quads zijn volledig automatisch, dus u hoeft zich geen zorgen te maken over het schakelen van versnellingen. In tegenstelling tot andere aanbieders bieden wij één quad per persoon, zodat u de ultieme ervaring heeft. U krijgt de kans om een volledige 60 tot 90 minuten te rijden met uitgebreide instructies. Er is geen eerdere rijervaring of rijbewijs vereist, maar u moet een aansprakelijkheidsverklaring ondertekenen voordat u gaat rijden.
Veiligheid heeft bij ons de hoogste prioriteit tijdens de quadrit, die u door de oude Suralco mijnen gasm en de jungle voert, langs bauxiet, zacht wit zand, omgevallen bomen, lianen en modderige paden. Afhankelijk van de beschikbaarheid van de ATV’s en de grootte van de groep, kunt u individueel of samen rijden.
De lunch wordt geserveerd om 12:00 uur, en er zijn gedurende de dag snacks en fruitdrankjes beschikbaar. De volgorde van de activiteiten kan variëren afhankelijk van de groepsgrootte en deelnemers.
Activiteiten:

Stand Up Paddle Boarding
2 uurtjes richting de plantage Onoribo, u zult onderweg in de boomtoppen de luiaarden en de leguanen tegenkomen.

Quad ATV rijden
1 tot 1.5 uur, na een goede uitleg (30 minuten) zult u op de 550cc de oude mijnen van oude Suralco verkennen (1 persoon per ATV, vanaf 16 jaar).

Buggy / UTV
1 tot 1.5 uur, na een goede uitleg (30 minuten) zult u op de 1000cc de oude mijnen verkennen (2 personen per UTV, rijbewijs vereist, de rijtijd is per 2 personen totaal 1.5 uur).

Pijl en Boog schieten
Met goede uitleg op onze pijl en boog baan.

Tarzan Swing
Met een touw zult u een echte Tarzan of Jane voelen en in het water belanden.
Optionele activiteit:

Canopy / Zipline op Parabello
Optioneel voor 15 euro extra. De zipline heeft een maximaal gewicht van 90 kilo.
In de namiddag is het tijd om terug te keren naar Paramaribo. We verwachten rond 17.00 – 18.00 uur terug te zijn.
De volgende activiteiten zijn inbegrepen in de dagtour:
- Stand Up Paddle Boarding
- Quad / ATV rijden of Buggy / UTV
- Pijl en Boog schieten
- Tarzan Swing
Vertrek vanaf 2 personen, elke dag! Vanaf 16 jaar.
















