Luchthaventransport tussen Paramaribo en Johan Adolf Pengel Luchthaven

Geniet van zorgeloos luchthaventransport tussen Paramaribo en Johan Adolf Pengel Luchthaven (JAPL) in Suriname.

Wij transporteren:
Paramaribo -> Johan Adolf Pengel Airport
Johan Adolf Pengel Airport -> Paramaribo

Wij bieden drie comfortabele vervoersopties die volledig zijn uitgerust met airconditioning:

  • Personenvervoer tot 3 personen – voor een intieme en comfortabele rit.
  • Minibusjes tot 7 personen – ideaal voor kleine groepen, ook met airco.
  • Coaster bus tot 15 personen – perfect voor grotere groepen, met airco voor extra comfort.

Onze chauffeurs wachten altijd op u bij de aankomsthal met een duidelijk zichtbaar bord, zodat u zonder zorgen verder kunt reizen. We zorgen voor een vlotte en comfortabele rit, zodat u relaxed kunt genieten van uw reis.

Boekingen dienen minimaal 1 dag van tevoren te worden gemaakt. Voor last-minute boekingen kunt u eenvoudig contact met ons opnemen via WhatsApp voor overleg.

Onze diensten omvatten zowel het ophalen van de luchthaven als het brengen naar de luchthaven. Wij zijn gevestigd in Suriname en zorgen voor een veilige, betrouwbare en zorgeloze rit.

Betalingsmogelijkheden: U kunt betalen via Europese betaalmethoden, I-deal of via PayPal voor uw gemak.

€60,-
tot 3 personen personenauto
A/C
(incl. tax)


€80,-
tot 6 personen minibusje
AC
(incl. tax)


€140,-
7 tm 15 personen bus
AC
 
(incl. tax)

  • Veilig betalen

  • Touroverzicht


  •  

Contact



    • let op: aub 24 uur tevoren boeken, anders contact maken via WhatsApp met +5978858495 of +5978451695

      personen-autoPersonen auto AC tm 3 personen
      mini-busjeMini busje AC tm 7 personen
      coaster busCoaster bus AC tm 15 personen